Agnieszka Skoczylas – psycholog dziecięcy

Pracuję w nurcie nie dyrektywnym, opartym na zrozumieniu, szacunku oraz zaufaniu do kompetencji dziecka i rodzica. W swojej pracy czerpię z Porozumienia bez Przemocy (NVC), teorii więzi, badań naukowych na temat rozwoju mózgu. Na bieżąco uzupełniam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach dotyczących pracy z rodzicami i dziećmi.

Prowadzę Poradnię opiekuńczo-wychowawczą, gdzie udzielam indywidualnych konsultacji rodzicom, organizuję warsztaty tematycznie powiązane z rodzicielstwem bliskości, udzielam wsparcia laktacyjnego, uczę rodziców masażu Shantala, a także towarzyszę kobiecie podczas porodu. Współpracuję również z warszawskimi alternatywnymi placówkami edukacyjnymi.

Prywatnie jestem mamą trzech dziewczynek i to doświadczenie uważam za najlepsze szkolenie w jakim przyszło mi do tej pory wziąć udział.