Emila Borowa, asystent nauczyciela

Jestem absolwentką i jednocześnie studentką filologii angielskiej  Uniwersytetu Łódzkiego o profilu nauczycielskim. Dzięki tej specjalności posiadam pozwolenie do wykonywania tego zawodu. Kontakt z dziećmi od zawsze był ważną częścią mojego życia, co skłoniło mnie do podjęcia takich studiów. Na praktykach studenckich zrozumiałam, że chcę pracować z dziećmi porozumiewając się nie tylko w języku angielskim ale również w języku polskim.  Za priorytet w swej pracy uważam przede wszystkim komunikację z dziećmi – ich zrozumienie i łatwość w nawiązywaniu dialogu. Staram się by dzieci w mojej obecności czuły się swobodnie i bezpiecznie.Myślę, że dzieci w wieku przedszkolnym, które mają ogromną potrzebę ruchu, najlepiej poznają świat dzięki  aktywnemu i rzeczywistemu doświadczaniu. Moją pasją jest taniec towarzyski oraz nauka języków obcych .