Paulina Tomkalska, instruktor tańca

Od 6 lat prowadzę zajęcia taneczne z dziećmi w przedszkolach i szkołach.Taniec i ruch przy muzyce to przede wszystkim radość i naturalna potrzeba dziecka. Każde dziecko jest inne i ma swój niepowtarzalny potencjał, który wykorzystuję w choreografiach grupowych. Dzięki temu dzieci czują się jednocześnie członkami grupy, ale też wyjątkowymi indywidualnościami. Lubię budować w dzieciach świadomość, że są artystami, że tańcem, ruchem, mimiką i strojem mogą przekazywać widzom określona treść i emocje. Bardzo dbam o szczegóły, używam rekwizytów oraz szyję stroje, aby dzieci poczuły się prawdziwymi tancerzami, aktorami podczas występu.

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim, instruktorem sportu (Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej) oraz instruktorem tańca jazzowego (Mazowiecki Instytut Kultury).