ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01

Program nauczania poprzez zabawę w Żłobkach „Radosne Dzieciaki” polega na holistycznym podejściu do dziecka. Oparty jest o Teorię Ośmiu Inteligencji Wielorakich Howarda Gardnera: inteligencję językową, matematyczno – logiczną, interpersonalną, intrapersonalną, muzyczną, wizualno-przestrzenną, ruchową i przyrodniczą. Dzięki odpowiedniemu stymulowaniu każdego rodzaju inteligencji nasze dzieci mają szansę rozwijać w sposób naturalny prawdziwie wszechstronne umiejętności z uszanowaniem ich wrodzonych i unikatowych predyspozycji.

Żłobek „Radosne Dzieciaki” na Białołęce jest placówką finansowaną przez m.st. Warszawę w ramach projektu „Żłobek blisko domu”. Jedyny koszt, jaki ponoszą rodzice, to opłata za wyżywienie w wysokości 18 zł dziennie.

Żłobek Białołęka

Żłobek Białołęka zaprasza. Przyjmujemy dzieci w wieku od ukończenia 1 roku do lat 3.

Rekrutacja (także wszelkie informacje dotyczące rekrutacji) odbywa się poprzez stronę radosne-dzieciaki.pl

Dane kontaktowe:

ul. Modlińska 379
Kierownik: P. Paulina Kalinowska
email: radosnedzieciaki.bialoleka@gmail.com

Kontakt

Dane kontaktowe:

ul. Modlińska 379
Kierownik: P. Paulina Kalinowska
email: radosnedzieciaki.bialoleka@gmail.com

Punkt Opieki Dziennej „Radosne Dzieciaki”, Żłobek Na Ochocie

powstał w maju 2022 r.  jako filia Przedszkola Prywatnego „Radosne Dzieciaki” na Ochocie. Siostrzany żłobek istnieje od 2019 roku na Białołęce.

Oferujemy profesjonalne usługi opiekuńcze dla dzieci w wieku 1 – 3 lata.

LOKALIZACJA NASZEGO ŻŁOBKA NA OCHOCIE

Znajdujemy się w Przedszkolu Radosne Dzieciaki na Ochocie (przy Blue City).

Żłobek Ochota

ul. Kurhan 12K
02-203, Warszawa

Dyrekcja:
email: zlobek.ochota.dyrekcja@gmail.com

Kontakt

Punkt Opieki Dziennej „Radosne Dzieciaki”, Żłobek Na Ochocie

Oferujemy profesjonalne usługi opiekuńcze dla dzieci w wieku 1 – 3 lata.

LOKALIZACJA NASZEGO ŻŁOBKA NA OCHOCIE

Znajdujemy się w Przedszkolu Radosne Dzieciaki na Ochocie (przy Blue City).

Żłobek Ochota

ul. Kurhan 12K