ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01

Program nauczania poprzez zabawę w Żłobkach „Radosne Dzieciaki” polega na holistycznym podejściu do dziecka. Oparty jest o Teorię Ośmiu Inteligencji Wielorakich Howarda Gardnera: inteligencję językową, matematyczno – logiczną, interpersonalną, intrapersonalną, muzyczną, wizualno-przestrzenną, ruchową i przyrodniczą. Dzięki odpowiedniemu stymulowaniu każdego rodzaju inteligencji nasze dzieci mają szansę rozwijać w sposób naturalny prawdziwie wszechstronne umiejętności z uszanowaniem ich wrodzonych i unikatowych predyspozycji.

Żłobek „Radosne Dzieciaki” na Białołęce jest placówką finansowaną przez m.st. Warszawę w ramach projektu „Żłobek blisko domu”. Jedyny koszt, jaki ponoszą rodzice, to opłata za wyżywienie w wysokości 18 zł dziennie.

Żłobek Białołęka

Placówka posiada 56 miejsc. Przyjmujemy dzieci w wieku od ukończenia 1 roku do lat 3. Miejsce w żłobku przeznaczone jest jedynie dla mieszkańców Warszawy, którzy odprowadzają podatek w Warszawie.

Rekrutacja (także wszelkie informacje dotyczące rekrutacji) odbywa się poprzez stronę radosne-dzieciaki.pl lub poprzez stronę zlobki.waw.pl, gdzie nasz numer w systemie to 175.

Dane kontaktowe:

ul. Modlińska 379
Kierownik: P. Paulina Kalinowska
email: radosnedzieciaki.bialoleka@gmail.com

Dane kontaktowe:

ul. Modlińska 379
Kierownik: P. Paulina Kalinowska
email: radosnedzieciaki.bialoleka@gmail.com

Galeria

Placówka oferuje 48 miejsc. Przyjmujemy dzieci w wieku od ukończenia 1 roku życia do lat 3. Placówka prywatna.

W sprawach rekrutacji komercyjnych prosimy o kontakt z kierownikiem żłobka.

Żłobek Mokotów

ul. Skrzetuskiego 36 a
Kierownik: P. Monika Paprocka
email: zlobek.radosne.dzieciaki@gmail.com

Kontakt

W sprawach rekrutacji komercyjnych prosimy o kontakt z kierownikiem żłobka.

Żłobek Mokotów

ul. Skrzetuskiego 36 a
Kierownik: P. Monika Paprocka
email: zlobek.radosne.dzieciaki@gmail.com

Punkt Opieki Dziennej „Radosne Dzieciaki”, Żłobek Na Ochocie

powstał w maju 2022 r.  jako filia Przedszkola Prywatnego „Radosne Dzieciaki” na Ochocie. Siostrzane żłobki istnieją od 2019 roku na Mokotowie i Białołęce,

Oferujemy profesjonalne usługi opiekuńcze dla dzieci w wieku 1 – 3 lata.

LOKALIZACJA NASZEGO ŻŁOBKA NA OCHOCIE

Jesteśmy zlokalizowani na Ochocie, w pobliżu Ronda Zesłańców Syberyjskich. Lokalizacja wyróżnia się znakomitą infrastrukturą komunikacyjną.

Znajdujemy się obok Przedszkola Radosne Dzieciaki na Ochocie (przy Blue City).

Żłobek Ochota

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23 lok. U-5
02-366, Warszawa

Dyrekcja:
email: zlobek.ochota.dyrekcja@gmail.com

Punkt Opieki Dziennej „Radosne Dzieciaki”, Żłobek Na Ochocie

Oferujemy profesjonalne usługi opiekuńcze dla dzieci w wieku 1 – 3 lata.

LOKALIZACJA NASZEGO ŻŁOBKA NA OCHOCIE

Znajdujemy się obok Przedszkola Radosne Dzieciaki na Ochocie (przy Blue City).

Żłobek Ochota

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23 lok. U-5