Adrianna Kietlińska, terapeuta integracji sensorycznej.

Jestem nauczycielem z pasją i powołaniem. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne z modułem muzyczno-ruchowym w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jestem certyfikowanym nauczycielem Montessori.
Swoje doświadczenie zdobywałam pracując wiele lat w przedszkolach z dziećmi. Po urodzeniu swojego dziecka zaczęłam szukać sposobów aby wspomóc jego rozwój i wybrałam drogę, która dała mi zawód terapeuty i diagnosty integracji sensorycznej. Jestem absolwentką studiów podyplomowych w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie, gdzie uzyskałam uprawnienia do diagnozowania i prowadzenia terapii integracji sensorycznej. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem i potrzebami dziecka. Dzięki długoletniemu doświadczeniu łączę metody i formy aby stworzyć jak największe możliwości na rozwijanie potencjału dzieci. Jako terapeuta integracji sensorycznej najważniejsze jest dla mnie znalezienie trudności i wspólne obranie kierunku działania mającego na celu wsparcie dziecka.