Anna Luba, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta i diagnosta Integracji Sensorycznej, Trener TUS.

W Centrum Rozwoju Małego Dziecka prowadzi:

• Diagnozę Integracji Sensorycznej
  • Terapię Integracji Sensorycznej
  • Terapię Ręki
  • Trening Umiejętności Społecznych ( TUS)

Z dziećmi i młodzieżą pracuje od ok. 10 lat . Zajęcia indywidulane i terapeutyczne praktykuję od ponad 7 lat . Uważam, że dzięki nawiązaniu relacji i poznaniu pacjenta jest możliwy do osiągniecia cel terapeutyczny. Odkąd pamiętam, praca z dziećmi i młodzieżą sprawiała mi przyjemność i dostarczała wiele ciekawych pomysłów- jest moją pasją! Piękno odkrywania nowej rzeczywistości edukacyjnej dziecka, to jeden z wielu kroków, na które stawiam w swoim rozwoju. Podążając dalej za potrzebami dziecka, mam nadzieję stworzyć ciekawe i inspirujące przestrzenie do wspierania rozwoju dziecięcych zmysłów. Pedagogika jest dla mnie niezwykłą podróżą, pełną ciekawych odkryć, doznań artystycznych, edukacyjnych i emocjonalnych. To kroczenie pewnym szlakiem, który wyznacza mi drogę. Tak też jest z dziećmi. Tymi szlakami, drogowskazami i przewodnikami jesteśmy my – dorośli. Dzieci mają ogromną potrzebę ruchu, rozwoju ciekawości poznawczej, nabywania i kształtowania nowych postaw, umiejętności i nawyków. A podczas terapii jest to możliwe. Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu (Konfucjusz)

Kursy i Szkolenia:

• Studia Diagnozy i Terapii Integracji Sensorycznej, TUS, Warszawa 2018
  • ,, Dobre Łącza”- Dziecko w sieci Centrum Edukacji Obywatelskiej
  • ,, Terapia i Diagnoza Ręki „ I i II stopnia- Warszawa 2017
  • Diagnoza Integracji Sensorycznej ,Poznań 2022
  • ,,Motywacja i inspiracja w pracy z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ” Eduakcja, Warszawa 2020