Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej im.R.Turczynowicza .

Przestrzeń  artystyczna (szczególnie taniec) od zawsze towarzyszyły w moim życiu.

Posiadam bogate doświadczenie jako  instruktor fitness, choreograf, wokalistka, muzyk oraz certyfikowana instruktorka gimnastyki korekcyjnej.

Wieloletnia praca z dziećmi ,młodzieżą oraz dorosłymi w wyżej wymienionych profesjach poparte jest referencjami z poniższych placówek:

1 – MOSiR w podwarszawskim ośrodku w Ząbkach – instruktor terapii ruchowej dla osób psychicznie chorych.

2 –  Państwowe Przedszkole w Izabelinie – trzyletnie  doświadczenie terapii w zakresie ruchu sensorycznego dla dzieci w wieku przedszkolnym oparte na zaleceniach lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów –wykonywane zgodnie z orzeczeniami.

3 – wiele domów kultury ok.20 lat współpracy

Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata praktyki w wyżej wymienionych profesjach oraz poparcie zarówno dyrekcji przedszkoli jak też rodziców utwierdzają mnie, iż mam powołanie i uzdolnienia do prowadzenia zajęć oraz opieki nad dziećmi.

Czerpię z tego wiele radości i satysfakcji.