Patrycja Aubrecht Prądzyńska, neurologopeda.

Jestem logopedą i neurologopedą, pedagogiem wczesnej edukacji oraz pedagogiem specjalnym. Pracuję z dziećmi od kilkunastu lat – w przedszkolach, szkołach, poradniach, ośrodkach wczesnej interwencji, fundacjach wspierających rozwój dzieci. Zdobywałam wykształcenie na wyższych uczelniach w Gdańsku (UG) oraz w Warszawie (SWPS). Nie jestem terapeutą jednej metody, staram się czerpać z różnych kierunków, tak aby każdemu z moich pacjentów zaoferować terapię „szytą na miarę”. W związku z tym szkolę się intensywnie i poszerzam horyzonty o nowe metody i nowe perspektywy. Aktualnie szczególnie interesuję się logopedią niemowląt i niesamowitą rolą profilaktyki logopedycznej w pierwszych miesiącach i latach życia dziecka.
Prywatnie jestem mamą wesołej trójki, która inspiruje mnie codziennie do dalszego rozwoju.
Moim hobby są szkolenia, wycieczki rowerowe i koncerty muzyczne.